Strona głównaO nasProduktyUsługiDofinansowania unijneprzykładowe realizacje
Wentylatory do suszarni i przemysłowe, suszarnie tarcicy, nagrzewnice
Projektowanie suszarni, montaż, osprzęt. Nagrzewnice wodne do suszarni i do pomieszczeń. Doradztwo techniczno - technologiczne. Komputerowe sterowanie procesem suszenia.
Kontakt z nami
O nas

 

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 1979 r. Od 1993 roku specjalizujemy się w produkcji wentylatorów osiowych, nagrzewnic i osprzętu do suszarni tarcicy. Lata doświadczeń, gruntowna znajomość rynku i sprostywanie oczekiwaniom klientów sprawiły, że nasze produkty oraz stosowane technologie znalazły uznanie w kraju i za granicą.

Opracowujemy własne patenty i technologie. Stosuejmy najwyższej jakości materiały. Projektujemy, wykonujemy i montujemy kompleksowe suszarnie do tarcicy.

Produkty FTH AEG mają także zastosowanie w przemyśle spożywczym, wszędzie tam, gdzie w sposób nieinwazyjny, naturalny stosowane są metody utrwalania żywności przez suszenie.

Nasze systemy grzewcze, niezawodne i dużej wydajności bimetalowe nagrzewnice wodne, cieszą się popularnością wśród nabywców, którzy chcą ekonomicznie ogrzewać duże kubatury - hale produkcyjne, magazyny.

Zapraszamy do zapaonania się z ofertą firmy.

Zapraszamy do współpracy.


Strona główna|O nas|Produkty|Usługi|Dofinansowania unijne|przykładowe realizacje